14. 7. 2001: Čtverec 2001

Stejně jako vloni, proběhl na na?em leti?ti od 12. do 14.7. rockový koncert "Čtverec 2001". První den byla diskotéka (údajně hauspárty, ale v?e proběhlo velmi mírně za jen komorní účasti diváků a tanečníků) a druhých 24 hodin pak atmosféru na?eho leti?tě pusto?il ?ivý tvrdý rock. Diváků bylo víc a byli zjevně spokojeni, méně pak jednotliví členové na?eho aeroklubu, kdy? po skončení celé akce (včetně úklidu) zjistili, ?e některé části leti?tě připomínají spí?e Chabry rozhrnuté buldozerem. Na rozdíl od loňska se letos podařilo zabránit vypu?tění obsahu pisoárů do okolí po?ární nádr?e (mo?ná proto, ?e wc zaji??ovala jiná firma ne? loni, mo?ná proto, ?e u toho letos hlídalo ?est aeroklubáků). O douklizení na?í pojí?děčky budeme je?tě s pořadateli jednat. Zatím musíme letadly kličkovat mezi odpadky a slo?eným le?ením, co? je sice vzru?ující, ale jinak zbytečné (myslíme někteří..).
Doktor