10. 5. 2002: Zimní spánek skončil!

Po opravdu dlouhém zimním spánku se daří opět doplnit informace do aktualit, které v posledním půlroce teda fakt moc aktuální nebyly ;)). Omlouvám se v?em, kteří je?tě nezanevřeli a do na?ich stránek občas kouknou. Aeroklubem zatřásly některé předev?ím personální změny, ale teď u? je jasné, ?e rychlík se řítí dál - a snad bude i čas létat.

Tak?e rychle a heslovitě:

Na členské schůzi 10. listopadu 2001 odstoupil ze svého postu prezident AK p. Franti?ek Nedělka. Aeroklub tak vedl krátce tehdej?í místopředseda ing. Tom Novák, pro pracovní zaneprázdnění ale i on post předsedy nabídl dále. Po dlouhých jednáních se předsedou nakonec stal v té době místopředseda a VLP p. Jindřich Kubíček. Do rady byl (podle výsledku posledních voleb) kooptován p. Jan ?maha. Ten pak po krátké době převzal funkci VLP (oficiálně od 1.4.), které se J. Kubíček s ohledem na funkci předsedy vzdal. To se snadno napí?e, ale ne? se na?la rovnováha, trvalo to. Teď vypadá situace velice slibně, pohnuly se některé věci, které dlouho trčely, doufáme, ?e nastartované tempo vydr?í.
    Po zku?enostech z loňska a taky na naléhání man?elek, dru?ek a zaměstnavatelů se sehrané organizátorské trio Pospí?il - Novák - Vestfál zřeklo zařizování letního zahraničního soustředění. Zprvu to vypadalo, ?e vlastně o nic nejde a soustředění zařídí kdokoliv dal?í. Zatím to ale vypadá, ?e přesto?e se nějací zájemci hlásili, nic není pevně domluveno a osustředění asi nebude - leda by přijeli nějací staří kámo?i, kteří u? u nás byli (ZC Flevo..? ) Třeba se ale je?tě někdo zlomí (hlavně v na?ich řadách... aby pracoval).
    Zdeněk Prok? opustil barový pult a ani shánění nového občerstvovače nebylo tak snadné, jak zprvu vypadalo. Po několika suchých měsících se rozhoupal Petr Vestfal a tak Air Bar s jeho návratem opět pomáhá zachraňovat vyprahlá hrdla a vysílené organismy aviatiků.
    Jakoby v ústraní si Honza Giurg nachystal přes zimu partu ?áků, kterou s prvními starty ostatních pilotů vyhnal do vzduchu. Plachtaři se zase probouzejí a mo?ná, ?e rozchodíme i naviják (u nás vskutku zázrak).
    Celkem nečekaně se na na?í VPD zalíbilo rejskům (nejspí?, nebo hrabo?ům). Taková pochoutka pro divoké kance! Předjaří jsme strávili zahrnováním, válcováním, zahrnováním a tak kolem dokola. A kanci si dál rejou a rejou. Sakra! asi objednáme nějakého myslivce, nebo spí? rovnou americký mariňáky.
    Po dlouhých mokrech začala i na?e (rozrytá) VPD schnout, ani Vivat se u? neboří. Jarní členská schůze 23. 3. 2002 potvrdila změny ve vedení AK a tak u? nic nestojí v cestě tomu, abychom opravdu zase létali!
Doktor

10. 5. 2002: Sezóna v plném proudu

Nejdřív si, prosím, v?imněte nového uspořádání - jsou tu v?dy jen poslední dvě aktuality (to aby se to načítalo rychlejc), ostatní se mohou nahledat podle seznamu dole.

Co u? víme a co plánujeme: