1. 6. 2002: Den dětí za ?pičákem - prodáme vivata ??

Létadla jsou imatrikulovaná a počasí jako la?! Sice jsme neslavili Den dětí, ale se?lo se a do provozu zapsalo 8 ?áků (osm!) a 3 instruktoři - a to je na na?e poměry skutečně nebývalý úkaz, který musí být zaznamenán. Taky jsme ve ?míráku popsali startama dvě a půl strany a to taky hned tak není vidět. A ?e je třetí blaník z baráku bylo docela citelně znát, u? aby se vrátil. Nakonec se i Honzovi povedlo vysmeknout se z vlečné a na závěr dne si s vosou skočit 100 km trojúhelník (109km abych mu nekřivdil - jo - a tě?íme se na fotky z příletu, u? se dělají!!).
    Ale je?tě jedna zaznamenáníhodná událost se odehrála: jak provoz dovolil, scházeli se na různých místech napřeskáčku skoro v?ichni z rady a divoce diskutovali, proto?e Jindra připomenul (staro-)novou kalkulaci vivatích nákladů a jako opatření proti diskriminaci části aeroklubu navrhl Vivata prodat. Vivat je drahej, to asi víme v?ichni. A tak veranda sly?ela celou ?kálu názorů, od veselého souhlasu (těch co Vivata nelétají) přes různé věcné argumenty (obou stran) po brutální vulgarismy tryskající ze zemité vá?ně (některých z těch, kteří ho létají - zatím).
    Tak schválně - podaří se najít způsob, jak Vivata udr?et v provozu ani? by na něj aeroklub neúměrně doplácel? Přečtete si v dal?ích aktualitách!
Doktor