Vítejte na historických (dnes už neoficiálních) stránkách Aeroklubu Česká Lípa!

Toto jsou historicky první stránky našeho aeroklubu a stále ještě obsahují různé informace, které zatím jinde dostupné nejsou. Jsou to stránky NEOFICIÁLNÍ, soukromé.

Cílem těchto stránek není dělat současnému webu AK konkurenci, ale naopak rozšiřovat paletu informací, propagujících náš aeroklub k jeho prospěchu a podpoře létání v České Lípě.

Tyto stránky ale nebudou jen historické a úplně mrtvé, některé informace (zejména z historie AK Česká Lípa) budou i nadále udržovány a doplňovány.

Navštivte aktuální web Aeroklubu AK Česká Lípa, můžete použít tento přímý odkaz: www.aeroklubceskalipa.cz.

Podrobnosti o našem letišti (O nás), kde nás hledat, jak k nám přiletět (Létání - plánování letů), ale také na čem se u nás létá (O nás - Letadla a technika), jak to u nás vypadá (Galerie), co všechno pro Vás můžeme udělat a kolik to bude stát (Létání - Ceny služeb) najdete na našich dalších stránkách - můžete kliknout zde, nebo použijte další tlačítka vlevo.

Jestli nám budete chtít napsat, pošlete nám mail.

Potřebujete-li něco nebo někoho najít, zkuste naše Kontakty.

Jestli už naše stránky znáte, klikněte nejřív na Aktuality. Budeme se snažit, aby toto byla vždy ta nejčerstvější stránka.

Takže - přečtěte si o nás - a přijďte si k nám zalétat!